Hallo allemaal! Tact 34ºC, 21% luchtv.

Bericht van: Stefan (Wezep) , 31-07-2007 14:17 

Hallo allemaal in ondergelopen Nederland of België,

Hier weer een berichtje vanuit het erg warme en zonnige zuiden van Frankrijk. De temperatuur op dit moment is in de schaduw 34 graden. In de zon is het daar natuurlijk veel hoger. 1x hebben we het gemeten in de zon, toen was het ruim 49 graden.

De luchtvochtigheid is erg laag: 21%. Daardoor kun je je zweet erg goed kwijt en is het aangenaam. Af en toe waait er een noordelijke wind.

Aankomende donderdag gaan wij de lange rit van Portiragnes-Plage naar Wezep weer maken: ruim 1300 km. De voorpspellingen zoals we die op de Wereldomroep hebben gehoord zijn het volgende: vanuit het zuidwesten komen er onweersbuien opzetten die donderdagnacht 0:00 al bij Clermont-Ferrand (centraal Frankrijk) zullen zijn. Overdag zullen deze buien zich uitbreiden of het gehele land. Ook in Luxembourg en België kunnen stevige onweersbuien vallen. Iemand die dit kan bevestigen? 🙂

We zullen, samen met de buren die donderdag ook vertrekken hier, wat zakjes warme lucht meenemen naar Nederland! Hopen dat het helpt!

Groeten,
Stefan