Winterfoto's van ergens in december

Bericht van: Hendrik (Londerzeel-B) , 09-01-2008 22:10 

Hoi iedereen,

Jullie hebben nog een reeks winterfoto's van me tegoed die ik tijdens die winterprik in december geschoten heb.
Ik kom er nu pas mee op de proppen doordat ik het ontzettend druk heb met een aantal nieuwe hobby's waarmee ik onweersvrije zomers en saaie winters tracht te overleven.

De foto's stellen weinig voor in vergelijking met degenen die hier tijdens die beruchte week de revue passeerden, maar tijdens deze interglaciale dagen kunnen ze misschien nog een beetje wintersfeer scheppen op het forum 🙂



Winterlandschap vanuit de tuin genomen



Maakt de winter er nu al een kruis over??



Taxus baccata in onderkoelde toestand




Een echte lekkernij:gebakken appeltjes met caramelsaus en kristalsuiker. Deze sierappels zijn echter dodelijk giftig.



Veel insecten zul je hiermee niet vangen: een mug kan er niet eens naastkijken...






Vaarwel mooie waterlelie



Deze tropische lelie in mijn verwarmde serre treft het al een stuk beter (oops ik verraad hier al één van mijn overlevingshobbys)



Stukje van de tuin op zn winters



Op hydrocultuur gekweekte krokussen en winterakonieten maken zich klaar voor de voorjaarsbloei


Hoewel deze 'stapelwolken' grotendeels uit ijskristallen bestaan, hebben ze het onweersstadium nog lang niet bereikt.



Eucalyptus globulus: een tropische sfeerplant in de tuin?



Phyllostachys vivax 'aureocaulis', mijn favoriete bamboesoort, kan gelukkig tegen een stootje (of beter gezegd prikje)



Ijskruid aan de straatkant




Meer foto's komen later (ik moet er nog een aantal van de Ardennen aan toevoegen)

Groetjes,

Hendrik


edit: typo
Bericht laatst bijgewerkt: 09-01-2008 22:16
Lees mijn Flashbacks ook op https://weerdagboek.blogspot.com en krijg toegang tot mijn recentste verslagjes, voorzien van sfeerbeelden en wolkenfoto's