snik, vantage pro kapot!!!

Bericht van: Robin (vlaardingen oost) , 27-02-2008 12:58 

Hallo,

Sinds een week geen uitlezing meer van de buitentemperatuur, vochtigheid, neerslag en windsnelheid, windrichting vreemd genoeg wel. Het kruisje op het display knippert wel dus er is wel contact met de buitensensoren (unit). Ik heb de ontvanger een paar dagen van de stroom afgehaald maar ook dat mocht niet baten. Vervolgens de buitenunit van het dak gehaald en de printplaat bekeken. Zag er zeer goed uit en nergens geen aanslag, spinnetjes o.i.d. De batterij gaf ook nog voldoende sterkte. De sensoren zijn ook in orde. Volgens mij ligt het dus aan de ontvanger.

Vanmorgen dus de ontvanger maar ook de buitenunit naar Correct gebracht.

Nu maar hopen dat het geen dure grap wordt.

Trouwens ik ben eigenlijk helemaal niet zo tevreden over de betrouwbaarheid van de Vantage pro. Dit is nu al de 3e keer met problemen. Gekocht in november 2001.

Tot die tijd neem ik de gegevens over van Vlaardingen-oost en Centrum alsmede R.dam zestienhoven. Ja je moet wat natuurlijk.

Robin