Opvallend weer hier, hoezeer de Walcherse kust, met name de noordwestkust, veel koeler is dan landinwaarts. In Middelburg elke dag echt prachtig weer, na de ochtendmist. Tegen 11 uur klaart het snel op en is het heerlijk en niet heet. Maxima steeds 23 C ongeveer (zaterdag was het wat koeler), op donderdag was het 25,5 C.
Vrouwenpolder zat op zaterdag nog op 24 C (in het dorp met WS 3600 gemeten volgens mij), daarna ook steeds rond de 20 C.
Domburg sinds afgelopen zaterdag 18, 19, 19 en
19 C als maximum. Dat scheelt elke dag zo'n 4 a 5 graden met Middelburg.
Volgens mijn collega in Westkapelle was het daar ook gewoon het hele weekeinde bewolkt/mistig...
Zeker in het voorjaar en zomer komt daar vaak mist voor die lang blijft hangen en het koel maakt. Terwijl hier de zon schijnt en het echt voorjaar is, druipt vocht daar van de bomen en is het ronduit kil.
De zuidwestkust van Walcheren heeft hier overigens veel minder last van, omdat de zeewinden hier noordenwinden zijn. Ik denk dat het aantal mistdagen in het noordwestelijke deel dan ook stukken hoger ligt in dit jaargetijde danbijv. op KNMI station Vlissigen.
Quote selectie