Ik kan me de vraag ook voorstellen. Immers knmi stelt dit op haar website :
"In een lijn rond Haarlem naar Maastricht ontstaan op het moment zware onweersbuien. Komende uren kunnen vooral noord van deze lijn ook andere buien ontstaan. Bij deze buien kunnen windstoten en ook hagel voorkomen. Plaatselijk is er kans op wateroverlast. De temperatuur ligt landinwaarts rond 30 graden, in het zuidwesten is het reeds afgekoeld tot een graad of 20. De wind waait ten noorden van de genoemde lijn uit zuidelijke richting. Ten zuiden van deze lijn is de wind westelijk en meest matig, aan de kust (vrij) krachtig 5 of 6 Bft.
Vanavond zal het zwaartepunt van de onweersbuien vooral boven het (noord)oosten liggen. Komende nacht is er in de oostelijke helft nog steeds kans op een enkele (onweers)bui."
Dus als die bui al over Zwanenburg is getrokken en de wind is gedraaid en de temp gedaald, is er dan nog kans op meer? Reeele vraag en ik kan niet zo een thread herinneren waarin ik daar al iets over gelezen heb. Maar ik lees dan ook niet alles

Wellicht kun jij dan, Stafanuzz, een linkje plaatsen waarin dat besproken is. Kan helpen.
gr
Peter
Tact 28.6
Quote selectie