Uiteraard mag jij dat zo vinden, gelukkig heb ik andere mening. Probeer de berichten eens terug lezen onder kopje: (erg mooiweer vandaag) zonder daar enige aanstoot toe geven tot een vervelende discussie, werd me verweten dat ik de naam MP te gebruiken op dit forum.
Dat was kennelijk verboden, vond ik triest en hou niet van groepen uit te sluiten etc. Maar neem de moeite om te lezen, wellicht verander je van gedachten.
Ik reageer bewust niet op forummers waarmee ik mogelijk in conflict zou komen. Gelukkig waren vele forumers het met me eens.
PP/MP/PT mogen gewoon worden gebruikt op dit forum, althans heb niets vernomen van forumbeheer hierover.
He, fijne avond en geniet van het mooiweer, tenslotte hebben we prachtige hobby en die delen we samen.
Bouke.
Quote selectie