... viel het me op dat het eerst rond 12 uur in Friesland zwaar bewolkt was met af en toe een glimp zonneschijn. Via Bolsward naar de afsluitdijk was het zonloos. Over afsluitdijk geen zon gezien en wel veel zeilboten op het IJsselmeer. Door noord holland wederom grijs en grauw weer. Het bleef wel droog en je zag dat het richting het westen lichter begon te worden.
Uiteindelijk brak ter hoogte van Leiden de zon door en richting kust werd de lucht zelfs op een gegeven moment geheel blauw en dus wolkenloos.
Toen ik om 15.00 uur thuis was in Loosduinen was het heerlijk weer met een flauw zonnetje en een melkwitte lucht en een graadje of 21 c met een redelijk forse zeewind uit het noorden tot noordwesten. Al met al in het zuidwesten vandaag zondermeer het mooiste weer
Overigens nu net op de fiets terug uit Scheveningen en aldaar een tact van 17c
Quote selectie