Nog niet eerder gepost verslag, ik plaats het maar in OT voor ik nog wat 'foute' reacties ga krijgen hier
We zaten op het strand (het was best mooi weer) maar op een bepaald moment begon het te betrekken en werd er vaag een neerslagscherm zichtbaar. We gingen terug naar ons hotel en ik pakte de camera om opnieuw de boulevard op te gaan om foto's te maken. Daar kwam ik dit tegen (ik ben er nog steeds niet uit of het een wallcloud of gewoon fractus is..)
Even later was deze uitzakking weg en was er alleen een fel neerslagscherm over. Uiteindelijk bleek dit 8.8 millimeter in korte tijd te brengen in Westkapelle, bron Hetweeractueel.
Een andere cel die langs Vlissingen trok zag er zo uit:
Na die flinke regenval is het de rest van de avond prachtig weer gebleven in Zeeland. Heb zelfs nog een dubbele bijzon kunnen spotten, waarvan eentje te zwak was voor een foto.
Later was er ook op een cumulus congestus nog wat pileus te zien.
En de dag eindigde met een prachtige zonsondergang!
Quote selectie