Vannacht werd ik wakker van....

Bericht van: Wilber (Ulft) , 22-03-2004 11:05 

... een ontzettende hoosbui waarbij het met bakken uit de lucht kwam zeilen. Was niet de enigste die ervan wakker werd rond 2:30 uur. Andere uit de fam sliepen er ook niet door.
Er zaten flinke windstoten bij en het regen vloog met een hels kabaal tegen het dak, ook zat er wat hagel bij. Na de bui werd het weer droog en klaarde het wat op.

In de ochtend viel er weer regen en mogenlijk wat hagel. Heb geen sneeuw gezien omdat ik pas wakker ben, dus dat kan ik nog niet noteren.

Het kwik daalde tot 2,2 graden en nu is het 5,2 graden. Buiten is het bewolkt en miezerd het wat, geen mooie wolkenluchten dus vandaag.

Groeten, Wilber


http://www.weerstation-dichteren.nl
@wthus (Twitter/Insta/Vero/Facebook) | Keerl, e-j zol eens wat meer moet’n doetinchemm’n | Bezoek ook: www.weerstation-dichteren.nl | www.buurmaaktnatuur.nl

Vannacht werd ik wakker van....   ( 252)
Wilber (Ulft) -- 22-03-2004 11:05