chasen zit er niet in morgen. Bart werkt tot 19u, en achter een squall aan rijden die aan 100km/u trekt daar ga ik niet aan beginnen.
Olivier heeft een container besteld voor z'n huis in de westhoek om 13u dus dat zou ook heel moeilijk worden maar niet onmogelijk.
Luk zit denk ik in de Ardeche
En dan nog, ik zie hier vooral ultrasneltrekkende shelftoestanden. En dan ook nog vrij ver van hier. IN het verleden een paar keer naar Luxemburg gereden en duitsland en zo'n shelf over gekregen, en dat is het dan. Er nog eens voor geraken kun je wel vergeten. Als je er voor kunt blijven is het zeker leuk, het is ons een keer gelukt van Moeskroen tot voorbij Hasselt, maar die trok zeker niet aan 100km/u

Wel leuk, maar om er zo ver voor te gaan rijden? En dan heb je van zo'n shelf meestal al 20 miljoen foto's van de randstad tot het roergebied. Als ik nou nog geen mooie shelfs had ja... Ik moet mezelf echt wel motiveren (heb ook nog veel werk te doen voor 't nieuwe schooljaar), zeker omdat ik niet verwacht hier iets te zien, tenzij het onweer dat ontstaat oost van hier (misschien leuk voor een timelapse)
Quote selectie