Het was vanochtend vroeg in de stad 10°C, maar wel droog. Bij aankomst in Lenggries stortte het. Wel waren er in het westen al opklaringen te bekennen. Met een busje ging het naar Pertisau/Pletzachalm. Daar was het net droog geworden:
Het klaarde alras op. Vooral naar het zuiden toe waren opklaringen te zien, boven de grens met Beieren bleven de hele dag wolken hangen.
Op de Schleimssattel was al duidelijk de herfst te merken. Richting het noorden nog steeds veel wolken:
Herfst, herfst, wat heb je te koop
Toch werd het niet volledig zonnig. En in het centrale Karwendel was boven ca. 2300 m sneeuw gevallen.
OP 2104 m (de top van de Montscheinspitze) was geen sneeuw gevallen, althans niet blijven liggen. Bij onze aankomst klaarde het er net op. Maar na 5 minuten stak een harde wind op, die in kombinatie met T 6°C voor een wat frisse ambiance zorgde.
Wolken omzoomden onze afdalingsroute.
Bij de afdaling hadden we weer wat meer zon (ik raakte zelfs licht verbrand

), maar het koufront kondigde zich al aan, in de vorm van cirrus.
Herfstimpressie bij de bushalte Hagelhütte
We hebben in feite onwaarschijnlijk geluk gehad met het weer

. Niets zo mooi als zo´n herftstdag in het gebergte!
Quote selectie