Geen data voor vandaag/vannacht

Bericht van: Gerrit-Jan (Dokkum) , 13-11-2009 19:03 

Vandaag naar pier gegaan met het weerstation, echter liepen we tegen aantal dingen aan.
De eigenaar was niet aanwezig dus hielp 1 van de medewerkers mij even.
Zoeken naar lokatie en hij dacht effe een lokatie tussen de daken te plaatsen, de wind zou alleen vrij spel hebben van Z/ZW/W, overige richtingen zouden behoorlijk beiinvloed worden. Ook de regen zou geen vrij spel hebben even als de temperatuur. Toen verder gekeken naar een oplossing en uiteindelijk was de paal van de webcam een goed idee. Ojee beugels zijn te klein dus de medewerker gaat even bijpassende beugels halen.
De cam in geinstalleerd op de paal en heeft een 4hoekig paal, gelukkig kan ik de windrichting aanpassen via de console gezien deze anders in de richting van NO wijst ivp N.

Als het gelukt is met de beugels zou hij mij een mailtje sturen, dan kan ik morgen vroeg daar weer heen om de boel te installeren, kortom voor vanavond en vannacht helaas geen gegevens.

De PC neem ik morgen ook gelijk mee, inmiddels is deze al helemaal klaar voor gebruik echter helaas nog geen internet, deze zal hopelijk snel komen 🙂

P.S: De data van deze dag wordt rond de tijd dat het weerstation offline is geweest gewist. Dit om foute data te voorkomen.

Hier nog een foto 🙂


Geen data voor vandaag/vannacht   ( 407)
Gerrit-Jan (Dokkum) ( 1m) -- 13-11-2009 19:03
Re : Geen data voor vandaag/vannacht   ( 137)
Theo (Buren Ameland) -- 13-11-2009 19:48
Die bui ziet er indd lekker uit 😀   ( 120)
Gerrit-Jan (Dokkum) ( 1m) -- 13-11-2009 20:08