Ik zou je graag een keer serieus nemen, maar je zult vast begrijpen dat dat wat betreft die maancyclus niet kan. Om daar serieus mee over te kunnen discussieren zal je namelijk anderen moeten overtuigen met zwart op wit bewijs, statistiek dus. Je kunt uiteraard niet zomaar zeggen: ik heb het bijgehouden en het bestaat echt. In het verleden zijn er een hoop mensen op de brandstapel verbrandt omdat anderen ze hadden zien heksen. Gelukkig bestaat dat niet meer in ons land.
Bij mijn weten is het al een dag of 4/5 tussen de 6 en 11 graden. De eerstkomende 3/4 dagen liggen die waarden ietsje lager om daarna gemiddeld weer wat hoger uit te komen. Daarbij is het al die tijd al wisselvallig geweest. Wat is volgens jou dan het grote verschil waardoor er juist vanaf 1 December gesproken moet worden van een trendbreuk?
Er is een groot verschil tussen jou en mij, ook al zoeken we allebei naar lichtpuntjes.
Dat hoef ik verder niet uit te leggen denk ik.
Ik geef al jaren m'n verwachting voor 2 tot 4 weken aan de hand van de maancyclus, maar dit mag niet meer op de hoofdpagina, waardoor ik dit elke 2 weken op OT plaats.
Deze voorspellingen komen niet meer of minder uit dan kaarten op 168 uur, alleen ga ik tot minimaal 336 uur.
Vandaag 1 december hebben we met een trendbreuk naar fris/koud/wisselvalling weer, dit houdt aan tot 15 december pas dan kans op een omslag.
Een flinke winterse periode vanaf half december kan net zo makkelijk als opnieuw een periode met zacht weer...
Verder blijf ik altijd naar lichtpuntjes zoeken betreffende winterweer, net als jij.
Seppie.
Quote selectie