Afgelopen nacht zakte de temperatuur in Sneek Oost naar een +0.6°. Aan de grond heeft het een aantal graden gevroren en zag de wereld er vanmorgen vroeg mooi winterswit uit. Verder was het een waterkoude dag met vooral vanmorgen flinke opklaringen, later mist en vanmiddag buien die een 0.8mm aan regen achterlieten. De maximum temperatuur werd rond de klok van 14uur gemeten, 6.3°, actueel 5.7° en is het bewolkt, wel droog.
Wat me opviel vanmorgen, waren de prachtige webcambeelden vanuit Oostenrijk. Ik heb er eentje bewaard, kwam uit de omgeving van Kitzbühel, zie hieronder.
Helaas wordt het de komende week weer flink zachter, gaan de hemelsluizen weer af en toe open en zien we de wind weer toenemen.
Dan zolang maar genieten van de plaatjes van ver over de grens.
Quote selectie