Ja, wat een verwennerij he?

Bericht van: Micha (Bodegraven) , 07-12-2009 23:59 

Vanmiddag postte ik nog uit mijn winterslaap ontwaakt te zijn. Ik dacht een eerste virtueel cabaret te zien. Met dan de onvermijdelijke domper.

Ik moet zeggen: het wordt totnutoe zeer, zeer eenduidig uitgevoerd allemaal; er is vandaag geen run voorbijgekomen waar een totaal ander scenario wordt geschetst dan datgene waar we (althans: ik) zo vrolijk van worden. Het script is gewoon leuk. Iemand had het over de archiefkaarten van "grote winters". Sterker nog: elke run komt met een nog idioter winterscenario in het UGKB. Als dat zo doorgaat zitten we over tien dagen in de permafrost en schaatsen we naar Kopenhagen.

Dat zal de komende dagen ongetwijfeld modelsgewijs ter discussie gesteld worden. Als dit hele verhaal niet doorgaat (dat kan altijd) dan zal te teleurstelling gigantisch zijn. In het kader van "Help Weerwoord de Winter Door" is er een lijst opgesteld met maatregelen om het leven na zo'n domper nog enigszins dragelijk te maken.

Maar qua soap en (virtuele-) wintervoorpret is het toch een leuke oefening geweest. Dat kunnen ze ons niet meer afnemen. En netzogoed als het hele feest niet door kan gaan, kan het ook wél. Wat Frank zegt: mooiste scenario sinds '97. Alleen is het er nog niet, kortom. Maar we blijven hopen. Eens moet het toch raak zijn.


Ik ga slapen   ( 486)
RemcoF (Amstelveen) -- 07-12-2009 23:44
Ja, wat een verwennerij he?   ( 207)
Micha (Bodegraven) -- 07-12-2009 23:59
Re : Ja, wat een verwennerij he?   ( 87)
Stefan (Wezep) ( 2m) -- 08-12-2009 00:09