Ik denk je dan beter eerst ook de slaap uit je ogen kunt wrijven, want waar je het vandaan haalt dat mensen niet blij zouden zijn met 0 graden maximaal overdag is mij een raadsel.
Ik denk jij 2 zaken met elkaar verwart. 1 is de Ecmwf pluimverwachting die voor De Bilt die nu voor de eerste 5 dagen de temperatuur overdag langzaam naar 0 graden laat zakken. En het andere is de verschillen tussen het binnenland en het westen. De Bilt is niet het westen en in het westen ligt de temperauur meestentijds gewoon boven 0 overdag en vriest het 's nachts maar een beetje. Zeker vlak aan zee.
Je hoeft zeker voorlopig geen periode zoals December en Januari 2009 te verwachten voorlopig. De lucht is gemiddeld vochtiger, minder koud en ijsgroei gaat veel langzamer. Maak je niet teveel illusies zou ik willen zeggen en dat is zeker geen negatieve insteek tot nader order. Niettemin kan er best ook in het westen af en toe een beetje sneeuw gaan vallen. Al met al een behoorlijk winters beeld na het weekend, ook in het westen, maar schaatsen kunnen nog wel even in de kelder blijven.
Quote selectie