zeker als je kijkt naar wat we de afgelopen jaren gewend zijn & super zachte weer van de afgelopen weken
met een beetje mazzel sta ik vanaf het eind van de week op de schaats, alle reden voor enig enthousiasme
Daarnaast is de situatie niet uitzichtloos, met een beetje mazzel (depressies uit het noorden niet zo zuidelijk komen) komen we in een soort van zadelgebied waarin de koude lucht zich kan handhaven (Frankrijk blijft ijskoud).
Er kan zich ook een wat zachter scenario ontwikkelen, met meer maritieme invloed, alleen de lucht is niet bepaald warm te noemen. Regelmatig winterse neerslag, iets waarmee we ook de laatste jaren bepaald niet mee verwend zijn.
Natuurlijk had ik ook liever gezien dat de ijskoude lucht uit Rusland ons met een prachtig Scandihoog zou bereiken, maar dat zit er niet in. Wat mij betreft heeft dat er ook nooit echt (betrouwbare termijn) in gezeten. Dus is het hoogsthaalbare, en daar kan ik prima mee leven.
Quote selectie