Jij bent gewoon jaloers

;) dat Piet 't goed had.
Hij heeft wellicht een goede kijk op de zaken gehad, en als intuïtie help, is dat mooi meegenomen, ook als weerman. Let wel, ik ben geen PP fan.
Dit soort voorspellingen is prematuur. Sneeuw is nooit goed te voorspellen op een termijn van meer dan een dag. Of Piet moet blind varen op zijn intuitie en dat pakt een keer goed uit.
Of dit soort voorspellingen van sneeuw relevant zijn is een andere vraag.
Ik heb zelf trouwens in oktober al een sneeuwwinter gesuggereerd en op 9 december aangekondigd. (zie de link).
Dit puur op basis van intuitie. Dat is iets heel anders dan het geven van realistische verwachtingen, zoals ik in het winterbulletin tracht te doen.
Ik moet trouwens bekennen, dat ik een paar dagen geleden de vergelijking met 2005 niet zo zag zitten. De realiteit heeft mij hier bestraft. 
Groet,
Cees
Quote selectie