Afgelopen nacht is er ongeveer 9 mm gevallen aan kletsnatte regen en natte sneeuw. Toen ik vanochtend wat vroeger naar het toilet ging rond half 6. Zag ik dat het hele raam vol zat met ijsnaaldjes of te wel er is dan ook wat ijsregen gevallen. was een grappig gezicht geprobeer een foto van te maken alleen dit is helaas niet gelukt.
Op dit moment sneeuwval nat en droog en als ik de radar zo zie komt er nog wel wat aan. Maar ik verwacht gezien de temperaturen geen centimeters sneeuw meer.
Jammer dat dit alles niet als sneeuw is gevallen, dit had leuk kunnen zijn voor een dag zoals vandaag.
In elk geval wens ik een ieder hele fijne kerstdagen en dat al het eten maar mag smaken en dat kadootjes leuk mogen zijn. En denk ook heel eventjes aan de mensen die deze dagen minder leuk beleven door welke situatie dan ook, want deze worden vaak vergeten!!!
Veel plezier vandaag!!!
Groetjes uit Wageningen,
Jean Paul
Quote selectie