Resultaat: 1 grote smurrie die vervolgens tot ijsblokken gaat opvriezen en veel gevaarlijker is dan de sneeuwlaag die er lag. Want nu zal het weer 3 dagen duren alvorens ze de volgende keer langskomen, wie weet wel langer.
Ik kan daar met m'n verstand echt niet bij, dit heeft in mijn ogen geen enkel nut en maakt de toestand alleen maar gevaarlijker. En het kost nog zout en manuren ook, die ze beter ergens inzetten waar ze de weg ook helemaal proper willen krijgen.
+1 !
Begrijp het ook niet, hier gebeurd hetzelfde. Het sneeuwdek dat er ligt geeft door de vorst momenteel vrij veel grip op de banden, zelfs met de fiets is het goed te rijden. Tot je plots op een stuk komt waar men 1x of zo met zout heeft gestrooid, sneeuw op die wegen is verziekt en spekglad, zelfs met de fiets is er geen houden meer aan. Beter niet strooien in dit geval dan wel strooien.
Quote selectie