Sorry Max,
Heel erg flauw om zo te reageren. In Gent en omstreken hebben we ook al vaak gevloekt maar voorlopig ben ik tevreden. En eindelijk de NNW-aanvoer. Dat kan mooi uitpakken voor iedereen.
Wie het kleine niet eert, is het grote niet weerd.
Dus gun de noorderlingen hun mooie winter, hier zie ik wel sneeuwval vooral 's nachts wel gebeuren. Mogelijk een polar low maar das nowcasten. Lijkt een typische situatie van de laatste jaren te worden eind januari en februari een NNW-glijbaan.
Ik herinner mij David Dehenauw telkens zeggen natte sneeuw, blijft zeker niet liggen en we meerdere nachten met sneeuwval te maken kregen, telkens meer dan 5 cm. Die smolt wel dan weer weg overdag, maar elke nacht een nieuwe laag.
Trouwens je moet het weer nemen zoals het komt en als je winter wil, pak je auto en ga naar het noorden van Nederland of huur een chalet in de buurt van de Botrange. Wintergevoel gegarandeerd. Maar in december heb ik al meer winter gehad dan gemiddeld de laatste jaren.
Met vriendelijke groeten,
Christophe
Quote selectie