Goeiemorgen Ruben,
Toch wel ontnuchterend die modelkaarten. Maar ik begrijp nog altijd niet hoe er telkens één model (nogal afwisselend) zulke veranderingen in de berekeningen kan tonen en dat daarna het ene na het andere model ook om is.
Doordat die depressie ten ZW van Groenland geen mooie vorm meer heeft, geen WA en dat was waar ik eerlijk gezegd al voor vreesde eerder deze week, en in een echte doorduwende winter is het overal winter hoor of je nu in het oosten of het westen ligt. Maar helemaal wanhopen ga ik ook niet doen, we zijn tenslotte nog maar begin februari maar echt diep winterweer zit er voorlopig niet meer in. En eerlijk gezegd is dat heel erg jammer, zeker met die mooie settings die er ook waren, alleen niet stabiel genoeg. Wel hebben we veel sneeuw gezien (hier wel niet zien liggen in januari op 4 dagen na dacht ik, wel meer in december). Had ik een dagje vrij ik reed naar de Ardennen want die 50 cm zou wel eens snel kunnen weg zijn tegen volgend weekend.
En onze weerman Frank Deboosere zal ook schrikken, hij die zo van winterweer houdt. En gisteren nog zo aan de mensen gezegd dat ze hun truien nog niet moeten opbergen.
Welke mogelijkheden zie jij nog voor deze winter Ruben?
Met vriendelijke groeten,
Christophe
Quote selectie