Nu de modellen waar jij je strekkingen in de trant van permanente verzachting op baseerde een net zo'n definitieve ommezwaai hebben gemaakt van zacht naar koud, zoals er vorige keer sprake was van koud naar zacht, zou het je sieren als je eens moed zou tonen door ronduit toe te geven dat je veel te voorbarig bent geweest. Enkele dagen gelden was het je niet te doen om credits of gelijk te krijgen, maar het bewees wel dat je niet zomaar wat zei. Welnu, nu is het weer geheel anders en is gebleken dat er weer eens helemaal niets klopte van wat je zei en dat het zoals gewoonlijk weer een kwestie is geweest van blind modeluitvoer volgen.
Aangezien aan jouw methodiek niets veranderd is, kun je nu dus logischerwijs enthousiast worden, desnoods voorzichtig.
Met nu volhouden aan een waarschijnlijk zachtere afloop of suggereren dat de kou waarschijnlijk weer louter een prikje zal zijn, maak je jezelf in mijn ogen in ieder geval niet geloofwaardiger. Maar jij kan persoonlijk altijd nog terugvallen op de metingen te Leiden Centrum, die inderdaad hoogstwaarschijnlijk weer hooguit aan licht winters weer zullen doen denken.
Slappe hap Sjoerd, slappe hap.
Er is niets maar dan ook niets veranderd. De bovenlucht wordt welliswaar koud maar daar leeft niemand. Aan de grond levert het hooguit kwakkelweer op en dat heeft niets maar dan ook niets met winterweer te maken. Verder heb ik echt al 1000x keer gezegd dat het me nooit om gelijk krijgen/halen te doen is. Je hebt er immers niets aan, het enige dat van belang is dat je op basis van je eigen kennis en kunde een mening vormt, deze openbaar durft te maken (wat hier al een hele toer is omdat de mensen in rijen klaar staan je met de grond of nog lager gelijk te maken) en dan achteraf te bezien of je gevormde mening correct was. Dit gezegd hebbende was mijn mening geheel correct, de modellen gingen na wat gezwabber op de zachte toer en in plaats van dat we nu in winterweer zitten, is het boterzacht in vrijwel het hele land. (onderstaand het officiƫle KNMI kaartje)
Quote selectie