Grote delen van Denemarken begraven in de sneeuw
04-02-10: 08:51 | door: Anders Brandt
De laatste dag sneeuwval heeft begraven grote delen van Denemarken in de sneeuw.
Een ongelooflijke besneeuwde winter, voorlopig hoogtepunt met een reeks van sneeuwval gedurende de week - met een gewone sneeuwstorm dinsdag - heeft betrekking op de hele land naar de sneeuw.
In grote delen van Denemarken zijn 25-40 cm sneeuw verspreiden - en in delen van Jutland en in een klap meer dan Lolland, Falster en Bornholm ligt ongeveer 40-50 cm van de sneeuw - sommige plaatsen zelfs een beetje meer.
Ook in Jutland, waar sneeuwstormen in begin januari enorme hoeveelheden sneeuw gaf, is er ruime 40-50 cm sneeuw.
Een groot deel van het land ligt in het woord zo letterlijk begraven in de sneeuw - en dit is zeker een zeldzaam voorkomen dat een groot deel van Denemarken hebben zoveel sneeuw op hetzelfde moment.
In Daarnaast heeft winterweer onderscheidt zich met die sneeuw in delen van het land is nu in meer dan een en een halve maand.
Gedurende het noordelijke deel van het land sneeuw heeft gelegen sinds de 16e December - en zijn in sneeuw cover in 51 dagen nu.
De rest van het land sneeuw heeft gelegen sinds de dagen rond Nieuwjaar.
Paar mooie linken voor foto's.
Deel 1 foto's.
Deel 2 foto's.
Kou zit heerlijk dichtbij.
Groeten,
Mark
Quote selectie