Momenteel is het hier mistig bij +0,5 graden en ik zie dat de auto's een beetje onder het ijs zitten.
Onderstaande op basis van GFS:
ZO: Komende nacht veel bewolking en nog geen vorst, overdag veel bewolking bij 3 tot 5 graden.
MA: In de nacht naar maandag lokaal wat vorst daar waar het opklaart, overdag tussen de 0 en 4 graden en af en toe een zonnetje. Zwakke wind uit NO.
DI-VR: In het noorden van het land de meeste bewolking en de grootste kans op wat zon in het zuiden. Overdag tussen de 0 en 4 graden bij een zwakke N-NO wind. In de nacht bij bewolking -1 a -2 en als het helder is tot -6 in de vorstgevoelige gebieden. Vlak aan zee meest rond het vriespunt gedurende de avond en nacht.
Komend weekeinde: Toenemende bewolking en kans op een vlok sneeuw of wat motregen. Door een meer aanlandige stroming en daardoor menging wat zachter, met overdag tussen de 2 en 6 graden en in de nacht hooguit wat lichte vorst. Daarna onzeker maar das logisch:D
Conclusie:
We krijgen een winterse week met beneden normale temperaturen maar geen stevige vorstperiode met ijsdagen en matige tot strenge vorst.
Robin
Quote selectie