zij kiezen immers voor deze partij, niet elk bedrijf besteedt even veel aandacht voor de kwaliteit van diensten, producten. Weeronline kiest duidelijk voor lage prijzen, haar goed recht.
De markt doet z'n werk, partijen die niet bieden wat de klant wil, liggen er uit. Als andere partijen niet duidelijk kunnen maken dat zij tov weeronline een superieur product leveren en dat kwaliteit in deze belangrijk is, dan is het logisch dat de NOS kiest voor de laagste prijs.
ik zou wel eens willen weten hoeveel geld het scheelt en welk toezicht er is vanuit de NOS mbt naleving van de kwaliteit en of daar afspraken over gemaakt zijn
Misschien is er een deal gemaakt waarbij Weeronline erg goedkoop werkt omdat ze het zien als exposure (immers teletekst wordt door veel mensen gelezen). Puur speculatief van mijn kant.
Quote selectie