Als antwoord gebruik ik even een citaat van Martijn uit Vlaardingen. Het stamt uit de topic, die gisteravond over Weeronline liep:
,,Is Weeronline eigenlijk wel van plan om kwaliteit te leveren? Warrig taalgebruik en vreemde weersverwachtingen zijn door het bureau al bijna tot kunst verheven. De laatste twee weken is het ene voorbeeld daarvan nog pijnlijker dan het andere."
Dit is een forum waar over het weer en alles wat daarmee samenhangt gepraat mag worden. Dus ook over de kwaliteit van weerberichten.
Als er boven een weerbericht waarin langdurig regen wordt aangekondigd ,,meest droog" staat (zoals gisteravond) dan mag dat in mijn optiek hier rustig besproken worden.
Dat daarbij minder vleiende kwalificaties worden gebruikt, lijkt me zo voor de hand liggend dat ik de kop van deze posting volkomen correct vind.
Quote selectie