Bericht van: Koos Spakman (Froombosch)
, 16-03-2010 12:18
Dit zijn de laatste sneeuw- en ijsfoto's van deze lange winter.
Een winter die zich vooral kenmerkte door de lengte, niet zozeer door extreme koude. Het is derhalve ook zeker geen strenge winter geweest. Maar wel een mooie winter, met diverse mooie winterdagen. Doordat het nooit echt dooi is geweest gedurende een lange periode bleven ook veel sneeuw- en ijssituaties lange tijd intact. Zo kon ik op heel veel dagen wel door een geheel of gedeeltelijk met sneeuw bedekte wereld lopen.
De foto's zijn van vanmorgen. Her en der dus nog behoorlijk wat sneeuw in sloten. Het laatste ijs van de baggerputten verdwijnt nu erg snel.
Nu gaan we op voor ook een mooi jaargetijde, de lente. Als alles weer begint te bloeien en te groeien zullen we ook weer met elkaar kunnen genieten.