Je zegt "in jouw beleving". Daarmee verwoord je het precies goed. Wanneer er in de wetenschap over waarde gesproken wordt, bedoelt men niet de gevoelswaarde die een afzonderlijke individu er aan geeft, maar de waarde die het in absolute zin heeft. Meetbaar dus. In dat geval moet je je dus beroepen op statistiek.
En zeg eerlijk Wim, jij houdt het niet goed genoeg bij om te kunnen stellen dat je ook maar een béétje weet wanneer welke synoptische situatie op dag 1 in welke gevallen vaker of niet vaker leiden tot een situatie op dag 9. Je onthoudt de uitgesproken gevallen. De rest vergeet je. Daarnaast is sowieso het menselijk geheugen selectief.
Ja, ik voel me weleens een saaie lul wanneer ik me realiseer dat dit forum door velen als babbelbox wordt gezien en ik weer eens met dit soort teksten op de proppen kom, maar ja dat moet dan maar.
Quote selectie