Ik dacht dat Bart deze op foto had kunnen vastleggen tijdens zijn chase Zondag. Nu las ik toevallig het volgende bericht:
Op zondag 6 juni werd het Bergéstadion omstreeks 17.00u. opgeschrikt door een lokale maar hevige windhoos. Op dat moment hield de nabijgelegen Slachthuisstraat er haar buurtfeest. Heel wat aanwezigen waren gelukkig al naar huis.
Enkele dekstenen en reclameborden ter hoogte van de scheiding met de tennisclub werden afgerukt. Daarbij raakte een auto beschadigd. Brokstukken van de reclameborden boorden zich ook diep in de grasmat. Twee personen raakten gewond toen de tent waaronder ze zaten werd weggeblazen. Eén man bracht daarbij wel een slapende baby in veiligheid, maar werd door een brokstuk geraakt aan de hals. Een andere vrouw raakte gewond aan de pink. De windhoos richtte ook wat verderop in de Hoegaarden- en Mulkstraat ernstige schade aan.
Best wel indrukwekkende foto. Dit kon evengoed een dodelijke windhoos geweest zijn.
Meer foto's:
http://www.kvktienen.be/algemeen/nieuws/windhoos-treft-bergestadion
Quote selectie