[...]
Mag ik ook effe lachen, te gek voor woorden die onzin. Wat een problemen in Nederland tegenwoordig tjonge jonge.
Ik hoorde van een collega wonende in 's-Gravendeel, dat daar op een kleuterschool de kleuters afgelopen maandagmiddag niet buiten mochten spelen vanwege de hitte!!! Waar gaat het heen, allemachtig! Toen ik een peuter was ergens eind jaren 70 werd er een badje neergezet en met de tuinslang gespoten en verder niet geouwehoerd over de hitte.
Robin
En als er mensen in de file onwel waren geworden of, erger nog, zouden overlijden als gevolg van de hitte (o nee, warmte) dan was het ook niet goed geweest.
Daarnaast, wij houden onze peuter morgen thuis. Hij gaat niet naar de peuterspeelzaal. Binnen is het niet te harden door groot raam en geen airco/ventilator en wij laten onze kinderen ook niet buiten in de volle zon.
Quote selectie