Ik begrijp je drang naar perfectie, maar ik hoop niet dat je er een onbevredigd gevoel aan over houdt, als het echt bestendige zomerweer, met vele min of meer wolkenloze dagen op rij, bij gemiddeld Tx.30/Tn.19 te Leiden, uitblijft en het bij gemiddeld 6 graden lagere waarden blijft, bij af en toe een enkele bui en 9 uur zon per dag. Het zou toch eeuwig zonde zijn als Juli straks de boeken in gaat als 1 of 2 na warmste (90% kans met zo'n pluim), met 270 uur zon, en je er toch nog niet helemaal tevreden mee kunt zijn.
[...]

:D De zomer is de afgelopen 2 dagen flink in mineur in het Rotterdamse. Klote wind, geen 25 graden en weinig zon:D
Nee zo mooi als juli 2006 is deze maand niet maar vergelijkbaar met 1995 zeer zeker wel:D
In grote delen van Duitsland echter is deze maand tot de 14e recordwarm. In Potsdam bijvoorbeeld een gemiddelde etmaaltemperatuur van 24,7 graden tegen 22,6 graden in 2006!!!! Echt bizar!!
Gezien de komende vooruitzichten met zeker wel zomersedagen maar geen echte hitte gaat deze maand juli 2006 niet voorbij. In juli 2006 werd het halverwege de maand eigenlijk steeds warmer, net als in 1994 overigens.
Robin
Quote selectie