En iedereen maar klagen als het een paar dagen net 30 graden is... Nee dit is wat zeker... Hoop dat de oper een uitbijter is en het ENS de weg in gaat slaan van GFS.
Grt
Arjen
Zomer 2010 t/m 29-07
Maand - >=20 - >=25 - >=30 (werk./norm)
juni '10 - 21/12 - 9/4 - 0/0
juli '10 - 29/20 - 15/7 - 3/2
Wat dus vooral opvalt is dat het aantal zomerse en warme dagen in beide maanden flink boven de norm ligt, terwijl het aantal tropische dagen (welke het meest vervloekt worden door een grote groep mensen hier) nagenoeg normaal is. Daarbij moet wel aangetekend worden dat bovenstaande cijfers voor De Bilt zijn en dat het westelijker daarvan minder warm is geweest, terwijl het oostelijker daarvan warmer is geweest.
Op basis van bovenstaande lijken de oosterlingen dus het meeste 'recht' van klagen te hebben over deze zomer, terwijl mensen in het midden en westen van het land de zomer als veel gematigder hebben ervaren. Aangezien het merendeel van de bevolking leeft in het midden en vooral het westen, zal de zomer tot op heden voor de meerderheid niet als bijzonder worden ervaren.
Quote selectie