Met die harde donderslagen (van het vuurwerk dus) en de opmerkelijk dichte rookpluim had ik even een onweersgevoel. De rook was tegen het einde van het vuurwerk zo dicht geworden dat het vuurwerk erachter niet meer te zien was. Dat heb ik zo nooit eerder gezien. En ik stond niet eens pal beneden winds op de Jan Sheaferbrug, al kwam de naar kruit ruikende/stinkende rook zo'n vijf minuten na afloop wel over trekken.
Ik heb het hele vuurwerk gefilmd, maar de film zelf nog niet eens gezien.
.....het vuurwerk van Sail. Vandaag hing er een grote rookpluim boven de plek waar het vuurwerk werd afgestoken. De rookpluim lichtte regelmatig helemaal op door het vuurwerk wat er deels binnen inzat.
Het is op Sail zowaar op een paar spatten motregen na zowaar droog gebleven in de avond, na zonsondergang ook nog oranje oplichtende wolken. Maar m'n foto's ga ik nu niet meer uitzoeken.
Quote selectie