een vliegende start met de huidige technologie in de vorm van internet en electronische meetapparatuur. Niet minder leuk hoor, maar wel anders.
Waar ik van start ging met een raamthermometer - 's-morgens vroeg opstaan om het minimum niet te missen - en de bekende groene plastic regenmeter zijn nu pc-gekoppelde electronische weerstations gemeen goed.
Waar je vroeger met de telefoonketen van de Werkgroep Weeramateurs (hallo Theo) op de hoogte werd gesteld waar de vorstgrens zich in Nederland ophield is er nu Weerwoord. Binnen enkele seconden heb je een totaalbeeld.
Waar je vroeger op een Britse zender afstemde om gegevens te verzamelen en zelf een weerkaart te plotten is het nu een klik naar welke kaart dan ook.
Vroeger was niet minder leuk, maar wel anders.
Dit wilde ome Jan ik even kwijt
Quote selectie