Goedenavond weervrienden,Komende maandag en dinsdag zou het op ons forum wel eens erg druk kunnen worden.Eigen verwachtingen tonen aan op maandag veel neerslag met zwaar onweer.Er komt maandag een geslaagde aanval op de zomer.Een depressie nabij Schotland gaat in de komende week het weer bepalen en gaat zich zeer hoog en vast in het atmosfeer nestelen.Dat betekent koel en buiig weer.Ook gaat in de komende week de wind flink aantrekken.Geen traditie "1976" dus.
De westcirculatie begint al op grote hoogte en bereikt later ook het aardoppervlak.Zo bestudeer ik altijd het atmosfeer.
De droogte in ons land heeft grote gevolgen.Vooral Zeeland heeft er veel last van.De landbouw staat op uitdrogen.Meer info over de droogte onder de boeren is te vinden op de website van Omroep Zeeland.
M.v.g.,Johny.
Quote selectie