In draadje hieronder zijn er veel waarnemingen van het huidige sneeuwdek. Toch begin ik een nieuwe, met de volgende twee vragen:
- Wat viel nog mee, in vergelijking wat je gevreesd had?
- Waar heeft de afsmelt nog erger toegeslagen dan je verwacht had? (evt evaluatie huidige sneeuwval in het ZO)
Ik geef alvast de aftrap
-Meevaller: Het sneeuwdek op de grond is niét gebroken, de kleur is nog steeds bijna overal wit! Gezien de dalende temperaturen denk ik niet dat er nu nog veel zal wegsmelten

. Een enorme meevaller, want die 9cm van gisteravond leek mij niet bestand tegen een hele nacht regen, wind en dooi.
-Tegenvallers: De fraaie kantjes van het sneeuwdek zijn eraf: geen sneeuw meer op bomen, de straat is een drab, sneeuw op de daken vertoont gaten, zelfs op hagen ligt er amper nog wat.
-De huidige sneeuwval laat hooguit de auto's wat gesuikerd achter, ik verwacht er niet veel meer van. Verder naar het ZO kan bij dalende temperaturen deze sneeuwzone misschien nog een extra laagje opleveren

.
mvg, Rikkie (
Quote selectie