De afgelopen 2 weken - Deelen

Bericht van: Freek (Putten) , 09-12-2010 17:40 

Leuk om eens te bekijken nu de dooi (tijdelijk) echt zijn intrede heeft gedaan! Mijn dagelijkse ritje Amersfoort (en weer terug) geeft mooi de verschillen weer. Op de heenweg loopt de temperatuur vaak op, ongeveer 1-2 graden. En op de terugweg, uiteraard ook omdat het dan veelal alweer donker begint te worden, zakt de temperatuur weer naar beneden. Ook is het erg opvallend dat in de regio Amersfoort weinig sneeuw ligt en er hier behalve op de wegen nog gewoon een gesloten sneeuwdek ligt.

Ik heb de temperaturen van Deelen van de afgelopen 14 dagen in een grafiekje gezet. Dit is voor mij het station dat het meest dichtbij ligt.

Al met al en zeker voor de tijd van het jaar een zeer bijzondere 2 weken. Jammer dat ik nog niet heb kunnen schaatsen, maar dat ligt meer aan de kwaliteit van het sneeuwijs en het gebrek aan tijd. Mijn enige wens voor deze winter is een langere periode met schaatsijs, een droge vorstperiode waarbij een standvastig ScandiHoog aanwezig is. Doch met de aanstaande noordstroming zul je mij niet horen klagen, sneeuw is ook dolle pret! Zolang de kou er maar weer goed in komt 🙂

Gr. Freek

'T komt vanzelf

De afgelopen 2 weken - Deelen   ( 491)
Freek (Putten) -- 09-12-2010 17:40