Re : Tact: balen, balen, balen en opheldering

Bericht van: Theo (Buren Ameland) , 30-12-2010 20:31 

Ik baal als een stekker. Weerstation 3 keer gereset, batterijen vervangen in console als in het station en nog niets. EKOPOWER gesloten tot de derde dus even erlangs rijden is geen optie.

Verder toch even opheldering vragen. Ik hoor tijdens het klussen steeds de weersvoorspelling voor algehele dooi, maar als ik de weervoorspellingen bekijk komt GFS voor het ZO voor gehele periode met vorst en wat andere YR.NO komt met vorst en Weerplaza met kwakkelweer. Welke modellen gebruiken deze en hoe komt het dat er zo'n grote afwijking in de berichten is t.o.v. de modellen?


Techniek weet ik weinig van, doch jullie krijgen in Zuid Limburg uiteindelijk ook te maken met wat dooiweer, doch je blijft op 't randje zitten.
Één of twee graadjes dooi, zoiets.
Dus dan zal 't vast wel wit blijven, 🙂
Sterkte met de reparatie, zal ik een onzevader en weesgegroetje voor je bidden?
De problemen van vandaag draaien niet om de aantallen van de bevolking hier op de planeet. We moeten die discussie heel duidelijk onderscheiden, we zijn daar vaak erg verward over. Niet de aantallen veroorzaken het probleem maar de manier waarop we produceren en consumeren en ons organiseren op deze planeet. Het is vooral ons consumptieniveau- de manier waarop de bevolking in het rijke deel van de wereld leeft- dat de planeet schade toebrengt.

Tact: balen, balen, balen en opheldering   ( 871)
René (Oss) -- 30-12-2010 19:30
Re : Tact: balen, balen, balen en opheldering   ( 119)
Theo (Buren Ameland) -- 30-12-2010 20:31
Re : Tact: balen, balen, balen en opheldering   ( 173)
Wilber (Ulft) -- 30-12-2010 20:48