Goedemorgen,
We kunnen er lang of kort over zijn, maar de winter zit in een diep dal. Eerlijk gezegd zie ik het ook niet meer goed komen. Een leuke sneeuwveeg is wellicht nog mogelijk in februari, maar de schaatsen van de natuuijsliefhebbers kunnen naar mijn idee in het vet.
dat je de klimatologie mee hebt. Je zult met zo'n opmerking op 13 januari in 8 van de 10 gevallen goed zitten.
Een prima weerbericht dus eigenlijk.
Maar feitelijk is er niets van te zeggen. Ik ken diverse winters waarin zich pas na 25 januari een omwenteling voordeed. En over 25 januari weten we feitelijk niets.
Ik ken nog een meteoroloog, die op 15 februari (of daaromtrent) zei dat het op niet al te lange termijn afgelopen zou zijn met de winter. 11 dagen later werd de elfstedentocht verreden.
Groet,
Cees
Quote selectie