Op de 3e foto zit volgens mij ook een witbuikrotgans tussen! Maar deze zit achter een Brandgans en kan daarom het niet met zekerheid zeggen, anders moest die gemeld worden! :P, want die zijn schaars.
'kheb ff gecheckt doch is zie alleen witte buiken van brandganzen. Nu zit de witbuik hier ook, doch niet op die foto.
Even een uitsnede gemaakt van dit spantje kolganzen die ertussen zaten. Daarachter zie ik volgens mij 2 witbuiken lopen.
Zwarte rotganzen zijn er nu ook hier, die hebben weer een iets andere tekening.
Verder ben je echt bevoorrecht om op zo'n eiland te wonen. Alles is aanwezig voor de echte natuur liefhebbers, op groot wild na. En het is lekker rustig! Kan hier geen natuurgebied, in de omgeving, bedenken waar het achtergrond geluid niet bestaat uit auto's.
Ik ga dit voorjaar zeker is een midweek die kant op! Volop vogels fotograferen, heerlijk.
En vergeet de parelmoervlinders niet! (alleen juni-juli
)
Nu ik nog even rondzoek in de minder scherpe foto's ontdek ik een paartje roodhalsganzen (zeldzame onregelmatige gast)
Alle soorten waren al gesignaleerd door buurman Jan de Jong, de beste ganzenkenner hier op 't eiland. 
Dus hoef ik nix door te geen.;)
Dat de roodhals nu op Oost Ameland zit, wist ie nog niet.
zie je ze lopen middenin? Kan niet missen die kleur.:)
Quote selectie