Als je dit weerstation niet hebt (gehad) hoef je dit niet te lezen.
Wat niet goed functioneerd:
- Windmeter (nog geen windstoot boven de 10km/h gehad in een week tijd. En altijd 0-1Bft terwijl hij wel hard draait.)
- Luchtvochtigheid (zit altijd ongeveer 10% onder de werkelijke luchtvochtigheid)
- Luchtdruk (wijkt altijd 7-12 Hpa af naar beneden)
- Windchill (ongeacht de wind altijd hetzelfde als de buitentemperatuur).
.
De weerstations worden geleverd met fabrieksinstellingen, die meestal niet overeenkomen met de werkelijkheid. Als reactie op bovenstaande problemen zou je het volgende eens moeten nagaan in de beschrijving, of de volgende instellingen aanpassen:
- Windmeting kan (zeker in een geval van draadloos weerstation) doorgegeven worden met een interval van 3 minuten. Dat is bij mij ook. Dan mis je inderdaad hogere windsnelheden tussendoor.
- Luchtvochtigheid: heb ik geen oplossing voor
- Luchtdruk: kun je aanpassen naar boven toe (zie gebruiksaanwijzing)Het is vrij normaal dat je dat zelf moet instellen
-. Windchill: logisch dat als de wind niet boven de 10 kmh is gekomen, de windchill het ook niet doet. Want met dergelijke windsnelheden is de gevoelstemperatuur hetzelfde als de gewone temperatuur
Quote selectie