Vat het niet persoonlijk op, maar de term is onzinnig en nietszeggend. 'Virtueel vermaak', wat is dat eigenlijk? Je vermaakt je nu, of niet. In de toekomst vermaken we ons met deze kaart ook niet. Stel dat dit de drukverdeling was voor vandaag, zouden we dan de polonaise lopen op dit forum?
Een gevecht tussen koude en warme lucht 'virtueel vermaak' noemen als dat op zeshonderd kilometer afstand plaatsheeft, heeft weinig met het serieus beoordelen van een weerkaart te maken
Nogmaals, het is niet persoonlijk bedoeld. Meer mensen gebruiken de term, en ik vind het al langer onzinnig.
Ik beoordeel deze kaart ook niet serieus. M.b.t. de term 'virtueel vermaak', duidt dat op een situatie in de toekomst, waarbij er een interessante weersituatie in de kaarten staat. Het virtuele karakter neemt veelal af met de vermindering van het aantal uren in de toekomst. Of we ons vermaken met zo'n kaart hangt af vd persoon. Het is maar net hoe je het ziet. Als je 'm concreet neemt dan wellicht niet, als je hem wat ruimer ziet dan mogelijkerwijs wel.
Quote selectie