Re : Trend vindt doorgang, nieuwe trend: frisser en wisselvallig?

Bericht van: Ernest (Maassluis) , 13-03-2011 15:16 

Als er een trend is, dan is dat toch een feit en geen mening? Iets is er, of iets is er niet. Als er alleen een trend is naar jouw maatstaven (wat zijn die maatstaven dan?) maakt dat het woord trend betekeningsloos.

De kans is zeer groot dat als je in een willekeurig jaar op 1 Maart zegt dat er een trend is naar een temperatuur van 15 graden rond het midden van de maand, waarbij je eigenlijk alle dagen van de gehele tweede decade mag nemen om de door jou bespeurde trend doorgang te zien vinden, het ook daadwerkelijk gerealiseerd wordt. In de Bilt wordt het vrijwel ieder jaar wel een paar dagen 10-15 graden. Logischerwijs komt het zuiden dan enkele graden hoger uit nog.

Waarom bespreek je de andere trends niet dan, die je ook ziet? Zijn dat onbelangrijkere trends?


[...]

1. Wat voor de een bestaat hoeft voor de ander niet te bestaan. Ik geef er mijn eigen interpretatie aan en iedereen moet maar kijken of hij/zij zin heeft om het lezen of niet.

2. Wat mij betreft is het nu halverwege de maand maart en dus rond de 15e. Ook daarin mag iedereen afwijken. Het is geen wettelijke bepaling of iets dergelijks.

3. Natuurlijk, maar die hoef ik nog niet te bespreken. Ik kijk iedere dag naar de kaarten en van daaruit weet ik een trend te bespeuren. Verder laat ik duidelijk weten dat het niet om een voorspelling gaat.
Bericht laatst bijgewerkt: 13-03-2011 15:17

Trend vindt doorgang, nieuwe trend: frisser en wisselvallig?   ( 1209)
Mark (Rhoon) -- 12-03-2011 15:40
Re : Trend vindt doorgang, nieuwe trend: frisser en wisselvallig?   ( 688)
Ernest (Maassluis) -- 12-03-2011 16:32
Re : Trend vindt doorgang, nieuwe trend: frisser en wisselvallig?   ( 150)
Ernest (Maassluis) -- 13-03-2011 15:16
Re : Trend vindt doorgang, nieuwe trend: frisser en wisselvallig?   ( 520)
Sander (Nieuwegein) -- 12-03-2011 16:49