Dat geeft hoop dat het hier ook zo gaat worden terzijnertijd. 't Kan er technisch alleen maar beter op worden. Commerciëel gezien hoeft het er natuurlijk niet beter op te worden (als je overal voor moet gaan betalen).
Werkelijk prachtig met zo'n hoge resolutie, met tien minuten interva en een precies te selecteren tijdsspanne.
En ja, dan die doorsnede. Als deze grafische voorstellingen nauwkeurig zijn, geeft dat veel extra informatie, zoals de relatieve hoogte van de buien en de verticale neeslagontwikkeling (bijv. soms is de neerslag hoger in de bui meer dan aan de grond).
Tjechië is van oost naar west ongeveer 400km breed, de "doorsnede radar" geeft ongeveer 10km hoogte aan. Dat betekent dat deze doorsnede-beelden zo'n zes keer verbreed moeten worden om een proportioneel juiste weergave te hebben.
Mooi hoor ...
Quote selectie