Ik ben benieuwd of dat ook zo blijft als hun favoriete stukje natuur affikt, de stroom en water op rantsoen gaan (dat zal nog wel ff duren) de groenten niet meer te betalen zijn.
Ik durf trouwens te wedden dat die 80% vandaag de dag niet meer gehaaald wordt. Mensen hier uit de straat hebben zoetjes ook wel door dat het misschien eens zou moeten regenen....
Het heeft toch geregend

Het geheugen is veelal kort. Jij en ik weten dat in november de Beek een record hoeveelheid neerslag had in 1 dag, maar naast weerliefhebbers wie weet zulke dingen? Even dit als vb genomen.
Veel mensen weten weinig van weer/klimaat. Pas als er veel mediaaandacht voor komt zal het deels doordringen. Maar ja, zonnetje erbij is ook zalig om te bbq-en. Dus zo erg is het dan ook weer niet. En op de camping sta je ook liever met 25c en zon, dan 18c en regen.
Wel denk ik dat met de komkommertijd (ik bedoel niet die verontreinigde komkommers) in aantocht, er best eens wat meer aandacht voor kan komen.
Maar dan nog..Velen halen hun schouders op (benzine wordt tenslotte ook weer duurder), er zijn zoveel dingen die in het leven van mensen een rol spelen; werk, relatie, voetbal enz.
De relatie prijs van groenten en weer is vaak al te moeilijk denk ik. In ieder geval niet iets wat erg speelt of relevant genoeg is of wordt.
Quote selectie