Hallo,
zoals gewoonlijk heb ik in de zomer weer geen tijd om te weerwoorden - pas in de herfst zal het weer meer lukken.
Maar ik plan wel een vakantie, tweede week van augustus, naar Schotland. Nu weet ik wel dat het veel te vroeg is om daar iets over te zeggen. Maar ik heb een algemene vraag: welke globale drukverdeling in Europa is beste om in Schotland (westkust en noorden) stabiel zomerweer te krijgen? Ik meende me te herinneren van vroeger dat het vaak zo is dat als het hier slecht is, het in noord-Schotland wel eens mooi kan zijn, niet?
Dus: alle bedenkingen hierover zijn welkom, en als er iemand een site kent met en goede Schotse weervoorspelling, graag!!
Bedankt op voorhand en vele groeten,
en voor diegenen die zaterdag op meeting gaan: succes!! Ik zit aan zee met de kinderen en kan er jammer genoeg niet bij zijn.
Diederik
Quote selectie