Relativeren. Dat doen ze in Doetinchem ook. Valt het achteraf allemaal heel erg mee
Even serieus. Ik zie hier vandaag allemaal heerlijke opmerkingen voorbij komen:
hagelkanon,
onweer komt nooit te vroeg
die is alvast binnen
onderneeuwen
374 nieuwe berichten
maar ook prachtige foto's.
Er is natuurlijk iets gaande. Al dagen zat dit in de verwachting en het komt gewoon uit. Er zit naar mijn smaak wel iets "extreems" in. Of is "ongewoon" het woord, of misschien "niet alledaags", ja dat is het denk ik.
Van afgelopen zaterdag naar nu is op z'n minst een flinke weersomslag, positief of negatief. Daarbij gerekend de nadruk op de zonfactor en alle communicatie via de social media maakt het feest compleet.
Vroeger zonder twitter, hyves, uberhaupt internet, trok de bui over. Dan beleefde je even de sensatie van de bui of je ergerde je vanwege de regen op een ongepast moment (fietsen naar school) of je kroop bang onder de tafel vanwege het onweer maar daarna was het over.
Net als dat je boos was en je gezicht op onweer stond zei men, ach dat trekt wel weer over.
Maar nu wordt je er door 1000-en elke minuut aan herinnert. De bui blijft als het ware veel langer hangen. De persoonlijke belevenissen van mensen in zo'n bui zijn opeens voor iedereen toegankelijk. Dat maakt alsof mensen (in dit geval) een onweersbui niet (meer) gewend zijn.
Maar het is meer denk ik dat we nog niet gewend zijn om 24/7 van elke zucht en scheet op de hoogte gehouden te worden.
Enfin de media hebben vanavond weer een nieuwsitem en daarmee de reclame inkomsten weer verzekerd
gr
Peter
Quote selectie