Ben altijd blij dat ik nog 2 weken naar Zuid Frankrijk kan. VOor zomer moet je gewoon niet in Nederland zijn.
Tuurlijk 20 graden is voor veel mensen genoeg, maar niet voor mij. ZOmer is voor mij 27/28/29 graden met uitschieters boven de 30.
S avonds lang warm en nog buiten kunnen zitten. Sochtends om 8:00 zonder jas naar je werk kunnen gaan. DAT IS ZOMER!
En de zomer van 2011 in NL is gewoon een Dikke Prut zomer (tot nu toe).
Gelukkig hier op vakantie uitstekend weer gehad.
Eerst week 5x 35Graden bij een lage RV. Tweede week wat lager maar nog altijd tussen de 29 en 33. Alleen gisteren bewolkt en wat regen gehad, maar vandaag weer heerlijk. Zaterdag weer naar huis en de vooruitzichten voor volgende week zijn gewoon zwaar kut. Jammer, maar helaas wen je eraan als je ieder jaar weer met regen en +18gr thuis komt. Het is meer een regel dan uitzondering.
Ik doe vrijdag nog mee aan de euro millions loterij hier. De jackpot staat op 185 miljoen! Serieus 185Miljoen Euro.. Misschien dat ik mn vakantie dan toch nog kan verlengen met 60 jaar ! hahahaha
Quote selectie