Op NU.nl staan alweer berichten voor komend weekend.
Ik ben van mening dat door al dit soort berichten de mensen steeds negatiever worden over de weerdiensten. vaak zijn het de media die de boel verdraaien, maar ik zie ook echt meteorologen vaak de fout maken te denken dat de mensen de woorden filteren met de kennis dat weersverwachtingen alleen maar verwachtingen zijn. voorzichtige bewoordingen zijn echt geen schande!
Maar goed, hopelijk wordt het mooi komend weekend en komt bijvoorbeeld de slechte huidige operationele run van GFS niet uit.
quote:"Vanaf vrijdag wordt het herfstige weer onderbroken, maar voor hoelang durft de meteoroloog nog niet te zeggen. "Het weer knapt in ieder geval aardig op, met temperaturen boven de 20 graden, zon en weinig tot geen wind en regen."
Quote selectie